Kiralık Ambulans Hizmeti

Hasta nakil işlemleri, hastanın bulunduğu hastanede ihtiyaçları karşılamaya yeterli donanım olmadığında, hasta bir yerden başka bir yere sevk edilmesi gerektiğinde, açık kalp ameliyatı, akciğer kanseri ameliyatları ve bunun gibi ayakta nakil olması  hasta için sorun doğurabilecek durumlarda kullanılır. Bu gibi durumlarda nakil yapılacak ambulansın özellikleri ve teknik ekibin seviyesi oldukça önemlidir. Özellikle ambulansların gerekli belgelerinin olmasına teknik donanımının tam olmasına dikkat edilmelidir.

Firmamız böyle durumlarda sizlere yardım etmek için bu sektöre girmiş ve sürekli kendini geliştirerek sizlere iyi hizmet vermeyi bir hedef haline getirmiştir. Hem sağlık kuruluşlarından evinize, hem de evinizden sağlık kuruluşlarına naklinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Kiralık ambulans, işinde başarılı teknik ekip ve yeterli ekipmanlarla sizlere hizmet vermekteyiz. Sektörümüzde lider firmamız ile sizlere hizmet vermekten gurur duymaktayız. Firmamız için hasta nakil işlemlerinde hastanın sağlığı ve rahatlığı ön plandadır. Nakil için hastanede ambulans bulamadığınız, acil servislerin dolu olduğu ve sizlere ambulans ulaştıramadığı durumlarda güvenecek bir firma aradığınız zaman kiralık ambulans alanında bir numara olan firmamız, sizlere aradığınız rahatlığı garanti etmektedir. Hastanızı bizlere korkmadan emanet edebilirsiniz, hastanızla özel olarak ilgilenilir ve “Hasta Nakil Aracı Uygunluk Belgesi” ‘ne sahip son derece güvenilir araçlarımızla nakil işlemi sorunsuz bir şekilde bizim tarafımızdan gerçekleştirilir.

      Kiralık ambulans denince akıllara gelen uçuk fiyatlar ve zamanında gelmeyen ambulanslar bizim firmamız için geçerli değildir. Tüm ambulanslarımız tam da istediğiniz zamanda, istediğiniz yere gecikmeden ulaşıp sizlere hizmete hazır bir şekilde beklemektedir. Her türlü hava koşuluna dayanıklı, zorlu kış aylarına hazır ekibimiz ve araçlarımızla nakil edileceğiniz yere veya kuruma en hızlı, en güvenilir yoldan trafiğe takılmadan ve hastanın sağlığına gerekli önemi vererek sizleri ulaştırmaktayız.

işaret dili sertifikası butik dershane ankara dershane ankara dershane ankara